Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

[Přeskočit k obsahu]

Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Mi Compact
Bluetooth Speaker 2

 

Kompaktní a přenosný Bluetooth reproduktor
s výborným výkonem i kvalitou zvuku.

 

 

Lehký a krásný,
kompaktní
a přenosný

 

 

Váží pouhých 52 g, má velmi malé rozměry a snadno se vejde do dlaně. Anebo ho můžete zavěsit. Kam? Prakticky kamkoli vás napadne.

 

 

 

Vodotěsný

 

Malá velikost

 

Praktické zavěšení

 

Nízká hmotnost

 

 

 

Malé tělo skrývá
vysoký výkon

 

⸻⸻

 

Díky velké magnetické cívce je výkon reproduktoru opravdu výjimečný. Výborný je i výkon basů, díky dynamickému kompresnímu algoritmu DRC. Zvuk je čistý a nedeformovaný. Tento malý a krásný reproduktor předčí všechna vaše očekávání.

 

Volání pomocí reproduktoru

 

⸻⸻

 

Reproduktor má vestavěný mikrofon, takže po stisknutí tlačítka můžete pomocí reproduktoru telefonovat a dokonce pořádat konferenční hovory. Kvalita hovoru je jasná a ničím nerušená.

 

 

Kvalita zvuku

 

⸻⸻

 

Horní část reproduktoru je navržena podle Fibonacciho spirály, tzv. zlatého řezu, díky níž je hlasový otisk viditelný i pouhým okem. Materiál těla reproduktoru je z kvalitního ABS + PC materiálu, který má dlouhodobě stabilní a neměnnou barvu, a je velmi odolný proti poškrábání. Tělo je navrženo tak, že výborně padne do ruky.

 

 

Dlouhá výdrž baterie

 

⸻⸻

 

S 480mAh lithiovou baterií vydrží reproduktor hrát až 4 hodiny bez přestávky. Hudbu si můžete pouštět za chůze, při běhu, při tanci či během jakékoli jiné aktivity, bez kompromisů v kvalitě zvuku. V pohotovostním režimu reproduktoru vydrží až 45 dní.

 

Vysokorychlostní Bluetooth bezdrátový přenos

 

⸻⸻

 

Mi Compact Bluetooth Speaker 2 podporuje technologii Bluetooth 4.2, která zajišťuje vysokou rychlost a stabilitu datového přenosu, a zároveň má vysokou odolnost proti rušení. Navíc umožňuje snadné připojení mobilních telefonů, počítačů, televizorů a dalších zařízení. Spojení je snadné a lze jej provést pouze jedním kliknutím.

Jak mohu reproduktor připojit pomocí Bluetooth?

 

Spuštění reproduktoru

 

Dlouze stiskněte tlačítko ve spodní části reproduktoru. Po 2 sekundách pusťte, uslyšíte tón při zapnutí. Mi Compact Bluetooth Speaker 2 automaticky vstoupí do režimu vyhledávání Bluetooth, takže jej můžete snadno spárovat.

 

 

Připojení Bluetooth

 

Zapněte Bluetooth ve svém mobilním telefonu a vyberte ,,MI BT18“. Po úspěšném připojení uslyšíte tón. Poté je zařízení připojeno a můžete jej začít používat. Při dalším použití stačí pouze zapnout Bluetooth a reproduktor se připojí automaticky.

 

 

Párování s novými
mobilními zařízeními

 

Dlouze stiskněte tlačítko pro vypnutí/zapnutí. Tlačítko držte po dobu 6 vteřin. Reproduktor opět vstoupí do režimu vyhledávání Bluetooth. V tomto okamžiku můžete k reproduktoru připojit nové mobilní zařízení.