Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

[Přeskočit k obsahu]

Mi Electric Scooter 1S specifikace

Mi Electric Scooter 1S specifikace

 

Městská elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU poslouží jako stylové vozítko pro děti i dospělé, které má nejen praktické využití, ale jízda na ní je také zábava. Konstrukce ze slitiny hliníku zajišťuje nízkou hmotnost. Stupátko koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU je opatřeno hliníkovou vrstvou s texturou, která zabraňuje klouzání.

 

Dojezdová vzdálenost až 30 km

Vysoce kvalitní Li-Ion baterie s 18650 zaručuje dojezdovou vzdálenost až 30 km. Doveze vás spolehlivě do práce, školy nebo kamkoliv, kam si usmyslíte. Zácpy řešit nemusíte, s koloběžkou hravě prokličkujete městem bez otravného popojíždění v kolonách. Systém rekuperace umožňuje dobíjení baterie průběžným používáním brzy během jízdy.

 

Hmotnost pouhých 12,5 kg

Letecký hliník je pevný a také lehký. Nízká hmotnost koloběžky vám umožňuje snadný pohyb po městě i s koloběžkou ve složeném stavu. Skládací mechanismus je též navržen intuitivně, složit koloběžku tedy trva přibližně tři sekundy.

 

Rychlost až 25 km/h 

Rychlost až 25 km/h je pro městský provoz bezpečná a naprosto dostačující. 8,5" pneumatiky dopomáhají k bezpečné jízdě díky své dokonalé přilnavosti a tlumení nárazů. 

 

Levný provoz

S elektrokoloběžkou Mi Electric Scooter 1S vás dobíjení baterie vyjde na korunové částky. Jde o jeden z nejlevnějších způsobu osobní dopravy při vyšší rychlosti.

 

Kompatibilní s chytrými telefony

Koloběžku jednoduše propojíte pomocí Bluetooth technologie s aplikací Mi Home. V aplikaci si přehledně zobrazíte údaje o ujeté vzdálenosti, dojezdových kilometrech a další užitečná data. Také si v ní můžete nastavit úroveň rekuperace nebo koloběžku uzamknout. Aplikace je zdarma ke stažení pro Android i iOS.

Kapacita baterie 7,8 Ah

Typ baterie Lithium-iontová

Maximální rychlost 25 km/h

Maximální dojezd 30 km

Výkon 250 W

Brzdný systém Kotoučová brzda

Konstrukce Skládací

Materiál rámu Hliník

Maximální nosnost 100 kg

Délka 108 cm

Výška řídítek 114 cm

Hmotnost 12,5 kg

Barva Šedá

Velikost kol 8,5"