Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

[Přeskočit k obsahu]

Mi LED Smart Bulb

 Bílá a barevná 

 

Mi LED Smart Bulb

Vymalujte váš domov barvou

 

 

Oslnivé nastavitelné barvy

Nastavitelný jas a teplota barev

Chytré ovládání

Personalizované osvětlení

* Google je ochranná známka společnosti Google LLC.

* Amazon Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností
* Amazon Alexa podléhá místní dostupnosti

 

Oslnivé nastavitelné barvy, nespočet možností

 

Díky barevnému osvětlení RGB a konfiguraci žárovky 4000K poskytne Mi LED Smart Bulb správnou barvu pro každou náladu. Modré světlo vám pomůže relaxovat a najít rovnováhu, růžové světlo je zase perfektní pro romantickou noc. Pro každou příležitost naleznete tu pravou barvu.

Navrženo pro použitelnost


Mi LED Smart Bulb byla navržena především jako praktická žárovka, od tvaru po pečlivě vybrané materiály. Jednoduchý exteriér s křížovým vzorem dodává žárovce jemný vzhled a zároveň zajišťuje snadné odvádění tepla. Vnější filtr je vyroben z vysoce průhledného materiálu rozptylujícího světlo, zatímco hliníková konstrukce pokrytá plastem umožňuje ještě lepší odvod tepla, a zajišťuje tak dlouhou životnost vaší žárovky.

Nastavitelný jas pro světlo, jaké vám vyhovuje

 

Rozsviťte celý dům jasem až 800 lumenů. Jas je snadno nastavitelný od 80 do 800 lumenů, takže získáte ten správný jas pro jakoukoli denní dobu.

Nastavitelná barva světla pro větší personalizaci

 

Nastavte teplotu barev kdekoli mezi 1700 a 6500K. Nižší teploty zbarvují do žluta a dodávají teplý odstín, který je ideální pro relaxaci. Vyšší teploty vydávají chladnou bílou, která je vás inspiruje a dodá energii.

Režim Východ slunce vám umožní pokojně se probudit

 

Ranní ptáče? Tento režim imituje východ slunce, a tím vám ulehčí probouzení. Večer si pro změnu můžete zapnout režim Západ slunce, a vytvořit tak útulnou atmosféru před spaním.

Ovládejte světlo hlasem

 

Mi LED Smart Bulb podporuje inteligentní hlasové ovládání, které vám umožní vstoupit přímo do věku chytrého osvětlení. Není třeba vstávat z postele, aby jste zhasli světlo. Jednoduše je zapněte nebo vypněte, případně upravte jeho jas, barvu nebo teplotu pomocí Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple HomeKit.

* Google je ochranná známka společnosti Google LLC. * Amazon Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností
* Amazon Alexa podléhá místní dostupnosti
 

Snadné použití, díky ovládání přes aplikaci v telefonu

 

Mi LED Smart Bulb se může připojit k vaší síti Wi-Fi pomocí vestavěného Wi-Fi modulu, takže ji můžete snadno ovládat
z chytrého telefonu, kdykoli a odkudkoli. Z kanceláře zkontrolujte, zda jste při odchodu z domu zhasli světla, nebo je rozsviťte, když se vracíte z práce domů. 

Přizpůsobte si osvětlení

 

Sdělte svému hlasovému asistentovi, jaké osvětlení vám vyhovuje, nebo si jej přizpůsobte k dokonalosti pomocí aplikace v chytrém telefonu. Žárovka přichází s přednastavenými světelnými styly šitými na míru mnoha různým příležitostem, takže dokonalou atmosféru vykouzlíte jediným klepnutím. Ať už pořádáte párty, nebo se relaxujete, Mi LED Smart Bulb vám pomůže vytvořit atmosféru, kterou potřebujete.

 

Večery u filmu

 

Osvětlení, které vytváří atmosféru
podobnou kinu, ponoří celou rodinu do akce.

Čtení a odpočinek

 

Měkké bílé světlo vás udrží soustředěné.

Romantické schůzky

 

Syté a intimní barvy vytvoří tu pravou atmosféru.

Nízká spotřeba,
dlouhá životnost

 

Vysoce energeticky efektivní žárovka potřebuje pouze 10 W, aby zářila silou 800 lumenů. Její životnost je až 25 000 hodin. To znamená, že pokud ji budete požívat 3 hodiny denně, vydrží až 22,8 let.

Chytrá žárovka:  Klasická žárovka: