Sklo PanzerGlass pro Xiaomi Mi 11 Lite/11 Lite 5G #5891

290 Kč
Dostupnost
není skladem

free_shipping
KOD: x
+ DOPRAVA ZDARMA
Zásilkovna
KOD: x
v hodnotě 49 Kč

Sklo PanzerGlass pro Xiaomi Mi 11 Lite/11 Lite 5G

PanzerGlass, zaručeně se můžete spolehnout na toto tvrzené ochranné sklo, které se chlubí tvrdostí a dokonalou průhledností skla. Nalepíte ho snadno a rychle na váš smartphone. Je odolný vůči poškrábání, znečištění a silným nárazům. Sklo má Antibakteriální vrstvu, ochrání vás dlouhodobě před bakteriemi. Dokonale přilne na celou obrazovku smartphonu a díky tomu je ochrana displeje mobilního telefonu 100%.

 

 

PanzerGlassTM 

- ochranné tvrzené sklo (0.4mm). Sklo renomované dánské značky PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu a ve verzi Antibacterial* vás dlouhodobě chrání před bakteriemi na displeji vaše telefonu.

 

Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, která jsou tvrzená chemicky, společnost PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výrazně delší životnost a výjimečná odolnost proti poškrábání (např. nožem, klíči a jinými kovovými předměty).Ochranná sklaPanzerGlassTM nabízejí několikanásobně vyšší ochranu displeje před rozbitím v porovnáním s ostatními skly na trhu.S novou technologií MicroFracture a MicroFracture+ jsou skla o více než 100% odolnější na hranách.

 

 

Jak správně vybrat ochranné sklo PanzerGlass™? 

 

 

PanzerGlass™ skla jsou vyrobená přesně podle potřeb zákazníků. Vybírejte pečlivě podle provedení  skla, kvůli možné kompatibilitě s dalšími produkty, jako jsou obaly, kryty, rámečky.Název produktu a piktogram na prodejním balení ukazuje vždy jeden ze tří druhů skel:

panzerglass_symbolStandard (2D)– rovné ochranné sklo nechává prostor pro většinu univerzálních 

 

panzerglass_symbolEdge-to-Edge (2.5D)– rovné ochranné sklo sahá až k okraji displeje

 

panzerglass_symbolPremium (3D) – zakřivené ochranné sklo pro displeje se zahnutými okraji

 

Výše uvedená skla jsou k dostání v mnoha různých variantách a kombinacích. V případě, že si nejste jisti s výběrem, využijte prodejce, který vám pomůže a sklo PanzerGlass vám zdarma nalepí.

 

panzerglass_symbol Case Friendly – sklo je testované výrobcem mobilních telefonů a je kompatibilní s originálními obaly výrobce i PanzerGlass ClearCase

 

panzerglass_symbol Privacy  – sklo, má privátní filtr pro ochranu soukromí, obrazovka zařízení se tak s jeho pomocí stane prakticky neviditelnou při pohledu ze stran, zabraňuje čtení obsahu jiným osobám. Zároveň s tím obsahuje Anti-blue light filtr pohlcující negativní modré záření z displeje mobilního telefonu, které má vliv na duševní zdraví, kvalitní spánek a redukci únavy očí.

 

panzerglass_symbol CamSlider – sklo má prvek CamSlider, ten umožňuje zamknout manuálně funkce předního fotoaparátu pomocí posuvné krytky uvnitř skla.

 

panzerglass_symbol  Swarovski CamSlider - tento fashion prvek umožňuje zakrýt funkci předního fotoaparátu pomocí posuvné krytky s originálním krystalkem Swarovski v čirém nebo růžovém provedení. Více zde.

 

panzerglass_symbol FingerPrint ready – takové sklo podporuje ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji (všechna skla PanzerGlass vždy fungují s optickými čtečkami otisků).

 

panzerglass_symbol *Anti-bacterial – sklo je potaženo speciální vrstvou s antibakteriální úpravou, schválenou dle evropské normy ISO 22196. Ta zničí veškeré bakterie během 24h od kontaktu s ochranným sklem. Garantovaná účinnost nanovrstvy je po dobu 12 měsíců nebo 10 000 oděrů. Více zde.

 

 

 

panzerglass_symbol

 

Anti-blue light – sklo má v jedné ze svých vrstev filtr pohlcující negativní modré záření z displeje mobilního telefonu, které má vliv na duševní zdraví, kvalitní spánek a redukci únavy očí.

 

 

panzerglass_symbol

Anti-glare – sklo má speciální úpravu, která umožňuje zákazníkovi používání telefonu na přímém slunci nebo jinému zdroji světla, jelikož zabraňuje nepříjemným odleskům.

 

 

 

 

Aplikace ochranného skla

Aplikace je snadná, pravděpodobně ji zvládnete sami. I přesto vám však doporučujeme instalaci školeným pracovníkem prodejce, který ručí za správné a bezchybné nalepení.
Díky nejkvalitnějšímu lepidlu vše probíhá rychle a sklo tak můžete okamžitě používat.  
Okraje ochranných skel jsou zbroušeny tak, aby sklo bylo bezpečné a příjemné na dotek.

 

Druhy instalace a způsob uchycení skla na displeji telefonu
(v pravém spodním rohu každého prodejního balení skla PanzerGlass naleznete logo „francouzského klíče“ s jedním ze dvou nápisů níže)

 

panzerglass_symbol 

Sklo s označením „Easy Installation“ má adhézní vrstvu lepidla. Sklo přilne k displeji a nejpozději v průběhu 1-2 dní zcela zaschne.

Po nalepení skla vám pod ním mohou zůstat malé vzduchové bublinky, ty je třeba vytlačit k nejbližšímu okraji skla. Můžete se také pokusit sklo nadzdvihnout nebo usadit znovu. V případě, že vám pod sklem zůstane prachové smítko, můžete použít samolepku „Dust Removal“.
Jak na to? Video návod na opravu chybně nainstalovaného skla zde.

 

panzerglass_symbol

Sklo s označením „Easy Edge Installation“ má lepidlo pouze po hranách skla. Sklo tedy netvoří vzduchové bublinky. Nejčastější řešení pro telefony se zaoblenými displeji (tzv. 3D sklo). Po přesném usazení na displej telefonu je třeba „zahřát lepidlo třením/hlazením“ okrajů pomocí přiložené utěrky z mikrovlákna. Sklo po zahřátí lepidla již nelze opakovaně přelepit!

 

 

PanzerGlass™ Garance 24 měsíců

Vážíme si vaší volby, a proto vám po celou dobu dvouleté záruky garantujeme výměnu skla za nové:

 • 1.Při objektivně zhoršené reakci na dotek (i přes zapnutí funkce „dotyková citlivost“ v telefonu)

 • 2.Při vadě lepící vrstvy

 • 3.Při omezení funkčnosti senzorů

 

Reklamaci můžete uplatnit u svého prodejce. Pro posouzení reklamace nesmí být sklo z telefonu předtím odstraněno.

Pro více informací o rozšířené záruce PanzerGlass Garance 24 měsíců najdete zde

 

 

 

Klíčové vlastnosti:

 • Tloušťka 0.4mm
 • Tvrdost 9H
 • Snadná aplikace bez vzduchových bublin
 • 100% originální reakce na dotyk a vysoká citlivost
 • Nadstandardní ochrana displeje
 • Zpracování produktu dle požadavků výrobce telefonů
 • PanzerGlass Garance 24 měsíců

 

Obsah balení:

 • Ochranné sklo PanzerGlass
 • Unikátní sériové číslo skla v balení nebo zadní straně obalu
 • Vlhčený ubrousek
 • Utěrka z mikrovlákna
 • Pomůcka pro odstranění prachových částic
 • Manuál pro aplikaci ochranného skla

 

 

 

„Věděli jste, že na mobilních zařízeních je mnohonásobně více bakterií než na záchodovém prkénku?
Chraňte své zdraví pomocí antibakteriálního přípravku s nejvyšší účinností. Používejte pravidelně přípravek PanzerGlass Spray Twice a Day. Zbavit se bakterií z displeje je takhle snadné!“
https://www.youtube.com/watch?v=hAns9vUhrbY

 

 

 

Popis výrobku PanzerGlass - ochrana obrazovky mobilního telefonu

Materiál produktu sklo

Ochrana odolnost vůči poškrábání, odolný proti znečištění a nárazům

Vlastnost skla antibakteriální

Barva rámu černá

Navrženo pro Xiaomi Mi 11 Lite

Záruka výrobce vrácení do 30 dnů

loading


Hodnocení k Sklo PanzerGlass pro Xiaomi Mi 11 Lite/11 Lite 5GPro napsání komentáře musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.